NL | FR | EN | DE
Contact | Nieuws | Nieuwsbrief | Geavanceerd zoeken     .be
Naar Startpagina
Zoeken

Provinciale comités voor de bevordering van de arbeid

In elke provincie bestaat een provinciaal comité voor de bevordering van de arbeid dat voorgezeten wordt door de gouverneur. Zijn opdracht bestaat in het overnemen, op lokaal vlak, van de acties van de Algemene Directie Humanisering van de Arbeid.

Provincie Antwerpen 
Secretaris : Guy Celis
Koningin Elisabethlei 22
2018 Antwerpen
Tel. : 03 240 66 50
Fax : 03 240 66 74
E-mail : guy.celis@admin.provant.be 

Provincie Vlaams-Brabant 
Secretaris : Marc Barbé
Poverstraat 75
1731 Asse-Relegem
Tel. : 02 456 89 48
Fax : 02 456 89 21
E-mail : mbarbe@vl-brabant.be
 

Provincie Waals-Brabant 
Secretaris : Marc Ligot
rue Saint Nicolas 17
1310 La Hulpe
Tel. : 02 656 09 73
Fax : /
E-mail : marc.ligot@brabantwallon.be  
 

Provincie Henegouwen 
Secretaris : Thierry Lebacq
rue Verte 13
7000 Mons
Tel. : 065 39 64 27
Fax : 065 35 14 13
E-mail : thierry.lebacq@ibz.fgov.be
 

Provincie Luik 
Secretaris : Philippe Humblet
Quai Godefroid Kurth 100
4020 Liège
Tel. : 04 237 29 41
Fax : 04 237 29 49
E-mail : philippe.humblet@provincedeliege.be
Website: www.promotiontravail-liege.be 

Provincie Limburg 
Secretaris : Liliane Dolezal
Universiteitslaan 1
3500 Hasselt
Tel. : 011 23 79 65
Fax : 011 23 79 20
E-mail : ldolezal@limburg.be 

Provincie Luxemburg 
Secretaris : Corinne Daune
Square Albert 1er  1
6700 Arlon
Tel. : 063 21 26 40
Fax : 063 22 59 04
E-mail : c.daune@province.luxembourg.be
 

Provincie Namen 
Secretaris : Dominique Hicguet
Rue Martine Bourtonbourt 2
5000 Namur
Tel. : 081 77 52 66
Fax : 081 77 69 57
E-mail : dominique.hicguet@province.namur.be 

Provincie Oost-Vlaanderen 
Secretaris : Marina Hanskens
Gouvernementstraat 22-24
9000 Gent
Tel. : 09 267 89 10
Fax : 09 267 89 11
E-mail : marina.hanskens@oost-vlaanderen.be 

Provincie West-Vlaanderen 
Secretaris : Pia Blommaert
Koning Leopold III-laan 41
8200 Brugge
Tel. : 050 40 71 52
Fax : 050 40 34 03
E-mail : pia.blommaert@west-vlaanderen.be
 

Actiecomité voor de bevordering van de arbeid in het Brussels Gewest 

Op 24 juni 2003 werd eveneens een Actiecomité voor de bevordering van de arbeid in het Brussels Gewest opgericht. Dit Comité streeft dezelfde doelstellingen na als de provinciale comités en werkt eveneens in samenwerking met de sociale partners, deskundigen en andere ambtenaren. Het voorzitterschap wordt waargenomen door de directeur-generaal van de Algemene Directie Humanisering van de Arbeid.

Secretaris : Griet Van Meulder
Ernest Blerotstraat 1
1070 Brussel
Tel. : 02 233 42 05
Fax : 02 233 42 52
E-mail : greet.vanmeulder@werk.belgie.be  

Federale Overheidsdienst Werkgelegenheid, Arbeid en Sociaal Overleg - Gebruiksvoorwaarden - Privacy - Sitemap

AnySurfer, Belgisch kwaliteitslabel voor toegankelijke websites